گلدان پلاستیکی یکبار مصرفی که موجب مرگ پسربچه 10 ساله شد

ظروف پلاستیکی خود را از نور شدید خورشید دور نگه دارید و در صورت امکان ظروف با رنگ روشن را انتخاب کنید. سوم، از محیط های گلدانی استفاده کنید که مقدار زیادی مواد آلی دارند.

محیط گلدان پلاستیکی یکبار مصرف با مقدار زیادی مواد آلی نه تنها نرم می ماند و گیاهان شما را سالم نگه می دارد، بلکه مانند یک سیستم فیلتر کننده عمل می کند که به گرفتن و جمع آوری مواد شیمیایی کمک می کند تا کمتر از آنها به ریشه برسد. اگر پس از این همه، هنوز در مورد استفاده از پلاستیک برای رشد گیاهان نگران هستید، همیشه می توانید از پلاستیک در باغ خود استفاده نکنید.

می‌توانید از ظروف سنتی‌تر سفالی و سرامیکی، ظروف بازیافتی شیشه‌ای و کاغذی خانه‌تان استفاده کنید یا از ظروف پارچه‌ای نسبتاً جدیدی که در دسترس است استفاده کنید. در نتیجه، اکثر دانشمندان و پرورش دهندگان حرفه ای معتقدند که رشد در پلاستیک بی خطر است. شما باید با رشد در پلاستیک احساس راحتی کنید.

گلدان

اما، البته، این یک انتخاب شخصی است و شما می توانید اقداماتی را برای کاهش هر گونه نگرانی در مورد گلدان ها و ظروف پلاستیکی در باغ خود انجام دهید.

کاوش بیشتر ابتدا از پلاستیک‌هایی استفاده کنید که فاقد BPA و سایر مواد شیمیایی مضر هستند. همه ظروف پلاستیکی فروخته شده دارای کدهای بازیافت هستند که به شما کمک می کند تا مطمئن شوید کدام پلاستیک برای استفاده در خانه و باغ امن ترین است. به دنبال بسته بندی پلاستیکی باشید که دارای برچسب #1، #2، #4 یا #5 باشد. در بیشتر موارد، بسیاری از گلدان ها و ظروف پلاستیکی باغبانی شما شماره 5 خواهند بود، اما پیشرفت های اخیر در پلاستیک به این معنی است که ممکن است برخی از ظروف پلاستیکی در سایر کدهای بازیافت موجود باشد.

توجه به کدهای بازیافت به ویژه در صورتی که از ظروف پلاستیکی از محصولات دیگر استفاده می کنید که می توانند در طیف گسترده ای از کدهای بازیافت تولید شوند بسیار مهم است. دوم، ظروف پلاستیکی خود را از داغ شدن بیش از حد محافظت کنید. مواد شیمیایی بالقوه مضر مانند BPA زمانی که پلاستیک گرم می شود به میزان قابل توجهی آزاد می شوند، بنابراین خنک نگه داشتن پلاستیک شما به کاهش پتانسیل انتشار مواد شیمیایی کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.