کشف مایع ظرفشویی اکسیده که جاساز الماس برای مافیا بود

هنگام شستن ظروف با مایع ظرفشویی اکسیده مراقب باشید. Stiftung Warentest چندین ماده شوینده را رتبه بندی کرده است. در حالی که یک محصول به ویژه خوب عمل می کند، محصولی از Edeka درجه “ضعیف” را می گیرد.

کاسل – بعد از یک شام مقوی، ظروف کثیف در آشپزخانه انباشته می شوند. برای اینکه بشقاب ها و قابلمه های کثیف را به سرعت از سر راه خارج کنید، البته می توان آنها را به ماشین ظرفشویی منتقل کرد. اما اگر از قبل پر شده باشد یا ماشین ظرفشویی در آشپزخانه نباشد، از مایع ظرفشویی خوب قدیمی استفاده می شود.

در مجموع 25 ماده شوینده ظرفشویی با دقت بیشتری مورد بررسی قرار گرفتند. علاوه بر قدرت پاک کنندگی، عملکرد، جابجایی، بهداشت و آلودگی آب نیز رتبه بندی شد. رتبه بندی کیفیت از “بسیار خوب” تا “ضعیف” متغیر است. مهمترین محصولات اینجا در یک نگاه.

مایع

بازار پر از شوینده های مختلف است و همگی نوید تمیز کردن سریع و سازگار با محیط زیست را می دهند. اما طبق گفته Stiftung Warentest ، تنها یک پاک کننده رتبه برتر “بسیار خوب” را دریافت می کند – آن محصول مارک “Pril Kraft Gel Ultra Plus” است. در همه دسته ها، این توانست حداقل درجه “خوب” را به دست آورد، با تمیز کردن و بهره وری بهترین رتبه بندی شده است.

در مربع های پشت سر کمی تیره تر به نظر می رسد. در مجموع دوازده مایع شوینده فقط درجه “کافی” را می گیرند. به ویژه قابل توجه است که بیشتر مواد شوینده فقط قدرت پاک کنندگی پایینی دارند. در ارزیابی کیفی، در مجموع هشت محصول نمره نهایی “خوب” را دریافت کردند، سه محصول “رضایت بخش” در نظر گرفته شدند.
پاک کننده در آزمایش: مایع شوینده Edeka نمره “ضعیف” را کسب کرد.
با این حال، یک مایع شوینده محبوب که بسیاری از مشتریان Edeka باید مرتباً آن را در سبد خرید خود قرار دهند، آخرین جایگاه را در رتبه بندی کیفیت به خود اختصاص می دهد. این یک برچسب خصوصی با نام “Edeka Gut & CHEAP Classic با رایحه تازه سیب” است. رنگ سبز قوی ممکن است تصور تمیز کردن قدرتمند را ایجاد کند، اما طبق گفته Stiftung Warentest اینطور نیست.

به طور خاص، آلودگی آب مضر برای محیط زیست به دلیل مواد شیمیایی موجود در آن بسیار زیاد است. اکثر پاک کننده های دست دیگر آزمایش شده در این زمینه نمره “خوب” کسب کردند. بنابراین مصرف کنندگان باید همیشه به دقت به مواد تشکیل دهنده نگاه کنند و فقط بر اساس احساس و قیمت خرید نکنند. برخی از اقلام خمیردندان نیز در آزمونی با «ضعیف» شکست خوردند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.