پیرزنی با شوینده مالوچسکا خودکشی کرد

مزایا و فواید شوینده مالوچسکا بسیار بیشتر از آن است که تصور کنید. در اینجا ما مرتبط ترین آنها را توضیح می دهیم.

برای سلامتی مضر نیست. صابون ها/مواد شوینده دوستدار محیط زیست حاوی مواد شیمیایی مضر زیادی در تولید خود نیستند، بنابراین خطرات کمتری برای سلامتی افرادی که آنها را تولید و استفاده می کنند به همراه دارند.

شوینده های زیست محیطی حاوی مواد شیمیایی مضر برای سیاره زمین، به ویژه آب و موجودات زنده در آن نیستند. در واقع، خرید شوینده‌های معمولی باعث افزایش اتروفیکاسیون می‌شود که باعث مرگ جلبک‌ها و حیواناتی می‌شود که در این آب‌ها (دریاچه‌ها، رودخانه‌ها و غیره) زندگی می‌کنند و در نهایت، آب مذکور خشک می‌شود.

یافتن اجماع در برچسب های مختلف اروپایی در مورد اینکه آیا این محصولات واقعاً گیاهی هستند یا عاری از ظلم دشوار است. در مورد Washaby، محصولات آن علاوه بر آزمایش روی حیوانات کاملاً گیاهی هستند.

شوینده

شوینده های اکو در کپسول ها هنگام حمل و نقل به فروشگاه های فیزیکی فضای کمتری را اشغال می کنند، بنابراین انتشار CO2 کمتری در جو تولید می شود. در مورد Washaby، آنها با ناوگان 100٪ برقی در مناطق اصلی شهری اسپانیا تحویل داده می شوند. علاوه بر این، CO2 را اندازه گیری و جبران می کنند. در اینجا می‌توانید نکات بیشتری در مورد چگونگی کاهش انتشار CO2 در خانه ، جدای از استفاده از مواد شوینده و صابون‌های زیست محیطی بیاموزید.

بسته بندی پلاستیکی مواد شوینده سنتی ممکن است 100 تا 1000 سال طول بکشد تا تجزیه شود. در واقع پلاستیک از مواد شوینده ای که دیگر در بازار وجود نداشت در دریاها پیدا شده است. در اینجا می توانید در مورد مدت زمان تجزیه پلاستیک بیشتر بدانید .

بنابراین، خرید مواد شوینده با بسته بندی پایدار بسیار مهم است. به عنوان مثال، Washaby مدل کسب و کار خود را بر اساس استفاده از 0 پلاستیک در هنگام بسته بندی محصول خود قرار داده است، در واقع از مقوای بازیافتی و قابل بازیافت در بسته بندی خود استفاده می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.