پودر ماشین لباسشویی activex مانع لیز خوردن اتومبیل در زمستان می شود

پودر ماشین لباسشویی activex در مقایسه با شوینده های سنگین سهم بازار را به دست آورده اند . در سال 2004 سهم بازار در حال حاضر 28٪ [12] و در سال 2008 در آلمان 33٪ بود.

با آغاز قرن بیستم، صابون بیشتر و بیشتر در شوینده های “خودکار” در ترکیب با اجزای دیگر استفاده می شود. علاوه بر صابون، اینها حاوی مواد سازنده بودند، یعنی سودا ( کربنات سدیم )، شیشه آب (سیلیکات سدیم) و سدیم پربورات. این مواد کار پر زحمت سفید کردن چمن را نجات داد. نام تجاری پرسیل شرکت هنکل ، که در سال 1907 معرفی شد، این را با نام خود مستند می کند: Per از پربورات و سیل از سیلیکات.

مواد تشکیل دهنده مواد شوینده رنگی علاوه بر مواد معمولی یک شوینده، شوینده های رنگی حاوی: بازدارنده های انتقال رنگ برای محافظت از رنگ منسوجات. در طول فرآیند شستشو از لکه دار شدن روی سایر منسوجات جلوگیری می کنید.

پودر
برخلاف شوینده های سنگین، مواد زیر معمولاً در شوینده های رنگی وجود ندارند:

سفید کننده ها ، فعال کننده های سفید کننده ، تثبیت کننده های سفید کننده. روشن کننده های نوری با منسوجات رنگی، برداشت رنگ می تواند در نتیجه روشن کننده ها تغییر کند.

بازار مواد شوینده در اروپا از سال 2002 تا 2005 تحت تسلط یک کارتل مواد شوینده بود که در آن سه رهبر بازار اروپایی Procter & Gamble (فروش Ariel، Lenor، Dash و Vizir)، Unilever (فروش Coral و Skip) و Henkel (فروش Persil، Weißer) بودند. Riese، Spee و Terra) در مورد قیمت ها و سهم بازار توافقاتی انجام داده بودند. هنکل این را در سال 2008 به دفتر کارتل آلمان گزارش داد. کمیسیون اتحادیه اروپا پروکتر اند گمبل را ۲۱۱.۲ میلیون یورو و یونیلور را ۱۰۴ میلیون یورو جریمه کرد.

در سال 1986، شوینده های جدید بدون فسفات (در سال 1972 توسعه یافتند) آب های بیش از حد بارور شده را تسکین دادند .
شوینده های رنگی برای لباس های رنگی در سال 1992 معرفی شدند. اینها فاقد سفید کننده هستند و انتقال رنگ را بین تک تک لباس های شسته شده کاهش می دهند.
در سال 1994، مواد شوینده فوق غلیظ جدیدی به بازار آمدند که فقط به نصف دوز معمول نیاز دارید . به این ترتیب، بدنه های آبی از مقادیر بیش از حد نمک های پرکننده محافظت می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.