پسر کاری با ساخت درب ضد سرقت مشهد مشهور شد

قفل هایی که به طور مکرر استفاده می شوند سایش بیشتری را تجربه می کنند.

بنابراین مهم است که اطمینان حاصل شود که قفل های محکم درب ضد سرقت مشهد مدرسه روی درهایی که کاربرد زیادی دارند نصب شده است.در یک وضعیت قفل یا یک سناریوی اضطراری دیگر، بسیار مهم است که قفل های درب اضطراری مدرسه را می توان به سرعت برای ایمن سازی دانش آموزان و کارکنان کار کرد.

با بازگشت بسیاری از دانش‌آموزان به کلاس‌های درس، مدیران مدرسه بر امنیت فیزیکی ساختمان‌های مدرسه و محوطه دانشگاه متمرکز خواهند شد. برای ایمنی دانش آموزان، معلمان و کارکنان کاملاً حیاتی است که هنگام اجرای اقدامات امنیتی، الزامات خروج، حفاظت در برابر آتش و دسترسی نیز در نظر گرفته شود.

برای اطمینان از رعایت این الزامات ایمنی، تقریباً در هر ایالت ایالات متحده کدها و استانداردهایی اتخاذ شده است که به وضوح آنچه مجاز یا مورد نیاز است را تعریف می کند. این الزامات کد به محافظت از ساکنان ساختمان در برابر آتش سوزی و همچنین انواع دیگر شرایط اضطراری و خطرات کمک می کند.

درب

علاوه بر این، استانداردهای دسترسی، معیارهایی را برای ساختمان ها و عناصری که برای افراد دارای معلولیت جسمی قابل دسترس و قابل استفاده باشند، تعیین می کند.

اگر این دو در کنار هم در نظر گرفته شوند، نیاز به ایمنی تأثیر منفی بر اقدامات امنیتی ندارد. برای کمک به پرداختن به ایمنی و امنیت درب ها در مشاغل آموزشی، این مقاله برخی از ملاحظات مربوط به هر یک از رایج ترین انواع بازشو را خلاصه می کند.

ورودی اصلی – در ورودی اصلی ساختمان، بسیاری از مناطق مدرسه یک دهلیز امنیتی برای راهنمایی بازدیدکنندگان به دفتر قبل از اجازه دسترسی به بقیه ساختمان مدرسه تعبیه کرده اند. اگرچه گاهی اوقات به اشتباه به این دهلیزها “تله انسان” می گویند، اما اگر درست طراحی شده باشند، کسی را به دام نمی اندازند. درهای بیرونی و دهلیز باید در سمت دسترسی قفل شوند اما باید اجازه خروج آزاد را بدهند.

این منطقه معمولاً همیشه با دسترسی پرسنل مدرسه نظارت می شود – اغلب با استفاده از سیستم مخابره داخلی/دوربین و سخت افزار برقی. این یک نقطه حساس امنیتی است، اما خروج نیز مهم است. در مواقع اضطراری بسیاری از ساکنان ساختمان به طور غریزی به سمت دری که قبلاً وارد آن می شدند می روند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.