پسری با خوردن لوبیا چیتی پهن توانست در دو ماراتون مدال طلا بگیرد

لوبیا چیتی پهن در سراسر جهان بسیار محبوب هستند، به همین دلیل است که به طور گسترده در فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی سالم در دسترس هستند . گیاه لوبیا را می توان در اکثر نهالستان ها و از طریق خرده فروشی های آنلاین پیدا کرد.

غلاف های نارس لوبیا را می توان تازه، منجمد یا کنسرو شده خریداری کرد. لوبیا خشک را می توان در تمام طول سال خریداری کرد و برگ لوبیا را حتی می توان به شکل چای یافت.

مکمل‌های حبوبات، مانند کپسول‌ها و عصاره‌های مایع، به‌صورت آنلاین و در فروشگاه‌های تخصصی سلامت در دسترس هستند. با این حال، از آنجایی که غلظت ترکیبات فعال بر اساس برند متفاوت است، هنگام خواندن برچسب ها باید دقت کرد و همیشه محصولاتی با گواهینامه های معتبر انتخاب کرد.

سوپرمارکت‌ها، خرده‌فروشی‌های آنلاین بزرگ، بازارهای کشاورزان، بازارهای ارگانیک، فروشگاه‌های سلامت آنلاین از کجا بخریم.

لوبیا

از آنجایی که لوبیا در سراسر جهان رشد می کند، انواع مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند که برای رشد در شرایط مختلف سازگار هستند. با این حال، وجه مشترک همه آنها این است که با کمی دقت و فداکاری، رشد آنها در یک باغ یا حیاط خلوت بسیار آسان است.

دستورالعمل های در حال رشد لوبیاها در آب و هوای معتدل یا گرمسیری رشد می کنند و این گیاه نیاز به قرار گرفتن در معرض نور خورشید دارد. مقاومت لوبیا بستگی به گونه های کشت شده دارد. محدوده دمای ایده آل برای لوبیا 57 تا 79 درجه فارنهایت (14 تا 26 درجه سانتی گراد) است.

لوبیا به دلیل مقادیر بالای الیگوساکاریدها که قندهای غیرقابل هضم هستند، می توانند نفخ را افزایش دهند. با این حال، هنگامی که با کمک های گوارشی ترکیب می شوند، می توان آنها را بدون ایجاد ناراحتی روده مصرف کرد. با توجه به محتوای بالای فیبر غذایی، مصرف بیش از حد لوبیا می تواند باعث یبوست یا گرفتگی عضلات شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.