پسری با خودکار رنگی lantu چشم دوستش را از کاسه در آورد

بیرو کار خود را به عنوان روزنامه نگار آغاز کرد در همان دوره، او خودکار رنگی lantu را در نظر گرفت که جوهر خشک شدن سریع خود را در خود جای دهد و در سال های 1933-1934 سردبیر Hongrie بود.

او همچنین به عنوان یک نقاش سورئالیست از موفقیت هایی برخوردار بود با تکیه بر طرحی که قبلاً توسط ونسل کلامز چک (Václav Klimeš) ثبت شده بود، که نیاز به توسعه بیشتر داشت و با کمک برادرش György و به ویژه توسط ماشین‌کار مجارستانی Andor Goy، کار بر روی اولین خودکار خود را در 1931 و آن را در نمایشگاه جهانی بوداپست به نمایش گذاشت .

او توسط رئیس جمهور آگوستین جوستو به آرژانتین دعوت شد و شرکتی را در آنجا برای تولید قلم خود تأسیس کرد. در 10 ژوئن 1943، بیرو حق اختراع آرژانتینی را به دست آوردبرای خودکارش که در آنجا با نام Eterpen فروخته می شد.

خودکار

اولین اجداد قلم احتمالاً قلم مویی بود که چینی ها در هزاره اول قبل از میلاد برای نوشتن از آن استفاده می کردند . مصریان اولیه در حدود 300 سال قبل از میلاد از نی های ضخیم برای وسایل قلم مانند استفاده می کردند. کنایه خاص ازقلم پر در نوشته‌های قرن هفتم سنت ایزیدور سویا دیده می‌شود ، اما چنین قلم‌هایی که از پر پرندگان ساخته شده‌اند احتمالاً در دوره‌های قبل از آن استفاده می‌شده‌اند.

آنها درجه ای از سهولت نوشتن و کنترل را فراهم کردند که قبلاً هرگز به آن توجه نشده بود و تا اواسط قرن نوزدهم در اروپا استفاده می شد، زمانی که قلم های فلزی و نوک خودکار (نقاط نوشتن) تا حد زیادی جایگزین آنها شد.

چنین وسایلی در دوران کلاسیک شناخته شده بودند اما کمتر مورد استفاده قرار می گرفتند (قلم برنزی در خرابه های پمپئی یافت شد).جان میچل از بیرمنگام ، انگلستان ، با معرفی قلم فلزی ماشینی در سال 1828 اعتبار دارد. دو سال بعد، مخترع انگلیسیجیمز پری با بریدن یک سوراخ مرکزی در بالای شکاف مرکزی و سپس ایجاد شکاف‌های اضافی در دو طرف به دنبال تولید نقاط فولادی انعطاف‌پذیرتر بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.