پسری با تلویزیون سامسونگ 50 اینچ دست دوم دوستش را به قتل رسانید

به طور کلی تلویزیون سامسونگ 50 اینچ دست دوم، مانند هر دستگاه هوشمند دیگری، دستگاه‌هایی هستند که اطلاعات شخصی زیادی را در آنها ذخیره می‌کنیم و در نهایت بخش مهمی از روز ما را تشکیل می‌دهند. به همین دلیل، راحت است که کاربران از نحوه محافظت از این اطلاعات آگاه شوند، اقدامات امنیتی دستگاه را بهبود ببخشند و مهمتر از همه، قبل از خرید هر یک از این دستگاه ها، خود را به درستی اطلاع دهند.

آیا تلویزیون هوشمند دارید؟ آیا موفق به پیکربندی امنیت و حریم خصوصی شده اید؟ نظرات و تجربیات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و با انتشارات OSI در مورد امنیت سایبری به روز باشید تا از مزایای فناوری بهره مند شوید.

تلویزیون های هوشمند 2019 سامسونگ که در CES 2019 رونمایی شدند، مرحله بعدی تکامل تلویزیون های هوشمند را نشان می دهند، زیرا صفحه نمایش به مرکزی برای اتصال محتوا و دستگاه در خانه تبدیل می شود. خط تولید امسال بر اساس نوآوری‌های سال‌های گذشته، از جمله راهنمای جهانی و یک کنترل از راه دور، برای ارائه تجربه‌ای غنی در خانه ساخته شده است.

تلویزیون

تلویزیون‌های هوشمند ۲۰۱۹ که به بیکسبی جدید، یک پلت‌فرم مکالمه مبتنی بر هوش مصنوعی مجهز شده‌اند، تجربه محتوای شما را افزایش می‌دهند و در عین حال دامنه زندگی متصل شما را نیز گسترش می‌دهند.

در زیر پیشرفت کلیدی برای تلویزیون‌های هوشمند 2019 این شرکت چندملیتی وجود دارد که طرز فکر شما را در مورد محتوا و اتصال در خانه تغییر می‌دهد:

مشارکت های قوی تر، حتی محتوای بیشتر

سامسونگ همکاری های خود را برای ارائه محتوای متنوع تر به بینندگان گسترش داد. از پخش زنده (OTT)، تلویزیون زنده گرفته تا کانال‌های رایگان و رسانه‌های سبک زندگی. در حال حاضر، طیف وسیعی از محتوا و خدمات برای انتخاب وجود دارد.

علاوه بر این، یک همکاری مهم با اپل در ماه مارس سال جاری اجرایی خواهد شد و به دستگاه‌های iOS مانند رایانه‌های آیفون، آی‌پد و مک اجازه می‌دهد مستقیماً از طریق Airplay 2 به تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ بدون نیاز به Apple TV یا اتصال اضافی استریم کنند. .

کاربران سامسونگ در بیش از 100 کشور به برنامه جدید Tunes Movies و TV Shows اپل در تلویزیون های سامسونگ دسترسی انحصاری خواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.