مصرف مغز پسته فروزان طول عمر را افزایش می دهد

مغز پسته فروزان از سرطان محافظت می کند. در رتبه سوم لیست ما از فواید پسته، اثر محافظتی در برابر سرطان دارد. این تاثیر پسته به دلیل آنتی اکسیدان ها و رسوراترول موجود در ترکیب آن است. مهمترین ویژگی آنتی اکسیدان ها این است که با خنثی کردن رادیکال های آزاد در گردش در بدن از ایجاد سرطان جلوگیری می کنند.

لوتئین و توکوفرول مهم ترین آنتی اکسیدان های موجود در پسته هستند. از سوی دیگر، رسوراترول یک آنتی اکسیدان نیست، اما درست مانند یک آنتی اکسیدان عمل می کند. اثرات مفیدی به ویژه بر روی سلول های پوست آسیب دیده توسط اشعه ماوراء بنفش دارد.

علاوه بر سلول های پوست، در ترمیم بسیاری از انواع سلول های دیگر نیز نقش فعالی دارد. بنابراین فواید پسته در پیشگیری از انواع سرطان زیاد است. پسته همچنین منبع خوبی از ویتامین B6 است. به لطف این ویژگی، از تشکیل هموگلوبین، که اکسیژن را در گلبول های قرمز خون حمل می کند، پشتیبانی می کند.

پسته

همچنین مکانیسم های دفاعی طبیعی بدن ما را تقویت می کند. با مصرف روزانه پسته می توانید از بدن خود در برابر سرطان محافظت کنید. اگر سرطان دارید، می توانید رشد سلول های سرطانی را نیز کاهش دهید. با مصرف پسته می توانید خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهید. کاهش وزن را تسهیل می کند. می توانید از فواید پسته برای کاهش مشکلات معده و روده خود بهره ببرید.

باعث می شود پوست سرزنده و روشن به نظر برسد. در رتبه ششم لیست فواید پسته ما، تاثیری در ایجاد شادابی و روشنی پوست دارد. مواد معدنی و ویتامین های مفید موجود در پسته از فعالیت های متابولیک سلول های پوست حمایت می کند.

بنابراین ظاهری شاداب و روشن به پوست می بخشد. ویتامین E موجود در پسته با از بین بردن رادیکال های آزاد از پوست، پیری را به تاخیر می اندازد. پسته همچنین به حفظ تعادل رطوبت پوست کمک می کند. با تغذیه پوست به پاکسازی سلول های مرده کمک می کند..

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.