لوله پلیکا 6 اینچی که در صنعت رنگسازی کاربرد دارد

بحث در مورد سهم ترموپلاستیک ها در پایداری محیط زیست به طور فزاینده ای منسوخ به نظر می رسد، زیرا نشان داده شده است که برای ساخت آن به منابع کمتری نیاز دارد و عمدتاً قابل بازیافت است.

با این حال، ما می خواهیم به یکی از رایج ترین، پلی وینیل کلراید (PVC) نگاهی بیاندازیم تا دریابیم که آیا لوله پلیکا 6 اینچ ساخته شده با این ماده دوستدار محیط زیست هستند یا خیر.

اول از همه، باید توجه داشت که PVC به طور مستقیم به توسعه پایدار جامعه مدرن کمک می کند، زیرا لوله ها راه حل های پایداری را برای مدیریت چرخه آب یکپارچه ارائه می دهند. آنها قادرند مایعی را که برای مصرف انسان در نظر گرفته شده است در طول عمر مفید آن انتقال دهند.

لوله پی وی سی چه مزایایی دارد؟ برای ساخت و تبدیل آن، بسته به کاربردهای متفاوتی که به آن هدایت می شود، پی وی سی نسبت به سایر مواد، منابع و انرژی پایان پذیر کمتری مصرف می کند.

لوله

در مقایسه با سایر مواد، استفاده از آن به معنی صرفه جویی قابل توجه در انرژی و سطح کمتری از انتشار دی اکسید کربن آلاینده (CO2) است.
لوله های پی وی سی مانند بقیه محصولات ساخته شده با این ترموپلاستیک، 100% قابل بازیافت هستند، چه از نظر فیزیکی و چه شیمیایی . محصولات جدیدی از آنها ساخته می شود. علاوه بر این، فرآیندهای بازیافت خواص فیزیکی-مکانیکی مواد را تغییر نمی‌دهند . این به معنای صرفه جویی قابل توجه در مواد خام و انرژی است.

بنابراین مطالعه ای که توسط مؤسسه تحقیقاتی آب ETH Eawag انجام شده است توصیه می کند که یک نقطه نظارتی دیگر برای حفاظت از آب آشامیدنی در بالاترین سطح خود ایجاد کنید. این در حال حاضر در حال بررسی است (از 16 ژانویه). با این حال، به طور کلی، با وجود تعداد بالای بارهای آلودگی: اگر آب راین در RÜS استریل شود، با مقررات قانونی برای آب آشامیدنی مطابقت دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.