شرکت جهانی سرویس آرکوپال در ایالات متحده با فعالیت در سایر کشورها

Etsy ارتباط مستقیمی بین خریداران و فروشندگان کت چرم دخترانه کوتاه در سراسر جهان فراهم می کند، هنگامی که از خدمات Etsy استفاده می‌کنید (ما به Etsy.com، الگوی Etsy، برنامه‌های تلفن همراه و سایر سرویس‌ها به‌عنوان «سرویس‌های» خود اشاره می‌کنیم)، بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود، مسئول پیروی از این خط‌مشی هستید.

این سیاست بخشی از شرایط استفاده ما است، با استفاده از هر یک از خدمات ما، با این سیاست و شرایط استفاده ما موافقت می کنید.

به عنوان یک شرکت جهانی مستقر در ایالات متحده با فعالیت در سایر کشورها، Etsy باید از تحریم های اقتصادی و محدودیت های تجاری، از جمله، اما نه محدود به، اعمال شده توسط دفتر کنترل دارایی های خارجی (“OFAC”) وزارت ایالات متحده پیروی کند.

این خط‌مشی برای هر کسی که از خدمات جیوه نقره ای با چگالی 14 ما استفاده می‌کند، صرف نظر از موقعیت مکانی آنها، اعمال می‌شود، این به شما بستگی دارد که با این محدودیت ها آشنا شوید.

برای مثال، این محدودیت‌ها به طور کلی معاملاتی را که شامل موارد زیر است، ممنوع می‌کند، اما محدود به آنها نیست:

مناطق جغرافیایی سرویس آرکوپال خاصی مانند کریمه، کوبا، ایران، کره شمالی، سوریه، روسیه، بلاروس، و جمهوری خلق دونتسک (“DNR”) و جمهوری خلق لوهانسک (“LNR”) مناطق اوکراین، یا هر فرد یا نهادی که در حال فعالیت است.

افراد یا نهادهایی که در فهرست تحریم‌ها شناسایی شده‌اند، مانند فهرست اتباع ویژه تعیین‌شده OFAC (“SDN”) یا فهرست فراریان تحریم خارجی (“FSE”).

اقلامی که از مناطقی از جمله کوبا، کره شمالی، ایران یا کریمه سرچشمه می‌گیرند، به استثنای مطالب اطلاعاتی مانند نشریات، فیلم‌ها، پوسترها، صفحه‌های گرامافون، عکس‌ها، نوارها، لوح‌های فشرده و آثار هنری خاص.
هر گونه کالا، خدمات یا فناوری ظرف کریستال از DNR و LNR به استثنای مواد اطلاعاتی واجد شرایط، و کالاهای کشاورزی مانند غذا برای انسان، بذر برای محصولات غذایی، یا کود.
واردات محصولات زیر با منشاء روسی به ایالات متحده: ماهی، غذاهای دریایی، الماس های غیر صنعتی و هر محصول دیگری که هر از گاهی توسط وزیر بازرگانی ایالات متحده تعیین می شود.

 • منابع:
  1. Sanctions Policy
 • تبلیغات: 
  1. فوتبالیست معروفی که سه هفته ناپدیده شده است!
  2. بازگشت مجدد مجری معروف پس از حادثه ای تلخ!
  3. چند تا از رازهای موفقیت موسسان گوگل را در این مقاله بخوانید!
  4. ورود دستگاه چیلر به ایران ممنوع شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.