سیم ظرفشویی قدیمی که موجب پاک شدن آثار جرم از صحنه قتل شد

آزمایش سیم ظرفشویی قدیمی در ظرفشویی مانند خار زیر غنچه رز، انبوهی از ظروف کثیف نماد تراژدی وجود است: لذت (مثلاً لذت خوردن و آشپزی) باعث درد می شود.

اما ظروف چیزی بیش از یک نماد هستند. آنها نیز (متاسفانه) باید روز به روز انجام شوند. سوال این است: چگونه آنها را به عنوان انجام دهید
مانند خار زیر غنچه رز، انبوهی از ظروف کثیف نماد تراژدی وجود است: لذت (مثلاً لذت خوردن و آشپزی) باعث درد می شود.

اما ظروف چیزی بیش از یک نماد هستند. آنها نیز (متاسفانه) باید روز به روز انجام شوند. سؤال این است: چگونه می توان آنها را تا حد امکان بدون درد و بی ضرر انجام داد؟

خوشبختانه، Umbra Fisk خود Grist، ماشین ظرفشویی اتوماتیک را به عنوان سبزترین گزینه امضا کرده است. Umbra می نویسد: «کارآمدی ماشین های ظرفشویی، بارها و بارها نسبت به ماشین لباسشویی دستی معمولی، ثابت شده است.

Umbra اضافه می کند که انتخاب مواد شوینده مهم است، زیرا مواد معمولی حاوی فسفات، آمونیاک، معطرها، سفید کننده ها و سورفکتانت های مبتنی بر نفت هستند.

عامل اصلی متخلف فسفات است که هم به تمیز شدن ظروف کمک می کند و هم در فاضلابی که به آبراهه ها می ریزد و باعث شکوفه جلبک های کشنده ماهی می شود. وقتی شرکت ها شروع به حذف تدریجی فسفات می کنند، آیا ظروف به همان اندازه تمیز خواهند شد؟

ظرف کثیف بدون فسفات، آیا ما چنگال شده ایم؟ به گزارش آسوشیتدپرس، سیل در شهرستان اسپوکین، واشینگتن، مجبور به خرید مواد شوینده با مارک هیپی با محدودیت شدید فسفات خانگی، از مرز آیداهو عبور می کنند تا کف های معمولی را جمع آوری کنند. در جولای 2010، محدودیت فسفات اسپوکین به کل ایالت واشنگتن گسترش خواهد یافت.

به گزارش AP، ساکنان اسپوکین مجبور شدند از ظروف بدون فسفات استفاده کنند که «غذا آغشته به غذا، آغشته به چربی، و بیش از حد ناخالص برای استفاده بدون شستن با دست است».

یکی از ناظران حتی شبح واکنش خشونت آمیز را مطرح کرده است: یک وبلاگ نویس برای سایت محافظه کار برجسته Red State تعجب کرد: «در چه زمانی [ساکنان واشنگتن] از روی کاناپه بلند می شوند، به سمت خانه قانونگذار ایالتی خود می روند، او را بیرون می کشند و کتک می زنند. او را به خاطر احمق بودن به یک پالپ خون آلود تبدیل کرد؟

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.