سرکه سفید تاکسا بجاي روغن ترمز در ماشين بكار گرفته شد

بوی قوی سرکه سفید تاکسا می تواند ناخوشایند باشد، در این صورت می توانید به جای آن از سرکه سیب استفاده کنید. خواص پاک کنندگی آن مانند سرکه سفید مقطر است، اما از آنجایی که از تخمیر آب سیب تهیه می شود، بوی کمی شیرین نیز دارد.

رنگ سرکه سیب تیره تر است، بنابراین قبل از استفاده از آن به عنوان یک ماده پاک کننده، آن را در آب رقیق کنید. اگر از سرکه به عنوان پاک کننده استفاده می کنید، ممکن است عطر حدود یک ساعت یا بیشتر باقی بماند. با این حال، این ممکن است هزینه کمی برای پاک کننده ای غیرسمی، طبیعی و سازگار با محیط زیست باشد.

می توانید با اضافه کردن چند قطره روغن ضروری مانند روغن لیمو، روغن اسطوخودوس یا روغن نعناع به یک بطری اسپری حاوی محلول آب سرکه، بو را بپوشانید.

یا یک پنجره را باز کنید و اجازه دهید هوای تازه وارد شود تا عطر را سریعتر از بین ببرید. در اینجا نگاهی به چند کاربرد متداول سرکه در خانه آورده ایم.

سرکه

سرکه فقط برای پخت و پز نیست. همچنین یک پاک کننده خانگی سازگار با محیط زیست و ارزان است. و در بیشتر موارد، فقط باید سرکه را با آب مخلوط کنید. اگرچه، می‌توانید نمک و جوش شیرین را اضافه کنید تا پاک‌کننده‌ای ساینده‌تر ایجاد کنید یا چند قطره اسانس برای عطری سبک‌تر ایجاد کنید.

هنگامی که می خواهید اسیدیته دستور العمل های خود را افزایش دهید یا از طریق ترشی کردن غذاها را حفظ کنید، سرکه یک ماده ضروری است. این می تواند به کاهش شوری غذاهای بیش از حد طعم دار کمک کند و می توان آن را با روغن سالاد ترکیب کرد تا یک وینیگرت تند ایجاد کند. سرکه ماندگاری طولانی دارد که نگهداری آن را راحت می کند.

برای تکمیل آن، انواع مختلفی از سرکه برای انتخاب وجود دارد. ما انواع مختلف سرکه را معرفی می کنیم و توضیح می دهیم که چه چیزی هر نوع را منحصر به فرد می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.