سامسونگ چگونه گوشیهای موبایل خود را هوشمندتر از قبل می کند؟

گوشی سامسونگ کاملا متعهد است که اثرات زیست‌محیطی محصولات خود را در طول چرخه عمر گوشی‌های هوشمند خود، از مرحله طراحی تا مرحله تولید تا استفاده و دفع آنها، به حداقل برساند تا اطمینان حاصل شود که تلفن‌های هوشمند گلکسی به پایداری بیشتر محیط‌زیست کمک می‌کنند.

تحت چشم انداز پایداری کسب و کار تجربه موبایلی (MX) خود، “کهکشان برای سیاره”، سامسونگ به طور مداوم در تلاش است تا با استفاده مجدد و بازیافت منابع به یک اقتصاد دایره ای دست یابد تا اکوسیستم گلکسی بهتری بسازد.

گوشی سامسونگ سری s20 یکی از این تلاش ها برای پایداری کاهش استفاده از پلاستیک در بسته بندی گوشی های هوشمند است.

درصد پلاستیک های استفاده شده در بسته بندی گلکسی اس 21 تنها 4 درصد از وزن کل را تشکیل می دهد و ضایعات تولید شده در هر واحد بسته بندی را تا 49 درصد در مقایسه با گلکسی اس 7 کاهش می دهد.

علاوه بر این، بسته بندی گلکسی اس 21 تنها حاوی 58 درصد از کاغذ مورد استفاده در گلکسی اس 7 است که به نجات حدود 44802 درخت در سال کمک می کند.

گوشی سامسونگ s21 در نظر دارد تا سال 2025 مواد پلاستیکی را در بسته بندی محصولات خود حذف کند و مواد بازیافتی را برای همه محصولات خود در بخش MX اعمال کند.

محصولاتی که قرار است در Galaxy Unpacked 2022 رونمایی شوند، به لطف افشای اینکه با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست بازیافت شده از زباله های دریایی طراحی شده اند، توجهات را به خود جلب می کنند.

سامسونگ موفق شده است تورهای ماهیگیری دور ریخته شده را که سهم عمده ای در آلودگی دریایی دارد، به ماده ای برای تولید دستگاه های هوشمند تبدیل کند و این شرکت قصد دارد در آینده از این ماده در تمام محصولات خود استفاده کند.

سپس گوشی سامسونگ a70 یک لنز با زاویه فوق عریض و SW هوشمند را در گلکسی S10 ترکیب کرد تا به کاربران کمک کند حتی تصاویر واضح‌تری بگیرند.

کاربران Galaxy S20 Ultra می توانند از عملکرد Space Zoom برای بزرگنمایی تا 100 برابر استفاده کنند و به آنها اجازه می دهد تصاویر واضحی از آسمان شب بگیرند.

 • منابع:
  1. How Samsung Galaxy Has Rewritten Smartphone
 • تبلیغات: 
  1. کشف یک نامه بسیار قدیمی که درباره بعدهای درونی انسان می گوید!!
  2. وجود آب در کره ماه امکان زندگی بشریت را نوید می دهد!
  3. سکانس پخش لباسشویی دلیل عجیب ممنوع الکاری اصغر فرهادی بود
  4. پلاستیک های تولید شده از مواد بازیافتی پوست شکلات

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.