ساعت ضد آبی که زیر آب نورانی می شود

همانند حلقه نامزدی ، پروتکل هایی برای ساعت ضد آب نیز وجود دارد. طبق قوانین اجتماعی، شما باید ساعت را روی مچ دست چپ خود ببندید، اگرچه در واقعیت، می توانید آن را روی هر مچی که ترجیح می دهید ببندید. با این حال، دلیل خوبی برای استفاده سنتی از ساعت روی مچ دست چپ وجود دارد.

در روزهای قبل از ساعت‌های کوارتز یا خودکار، مجبور بودیم ساعت‌هایمان را بپیچانیم و این کار با دست راست آسان‌تر بود. ببینید، حدود 90 درصد از جمعیت جهان راست دست هستند. بنابراین منطقی است که ساعت را روی مچ دست چپ قرار دهید. هنوز هم امروزه، دکمه‌های اکثر ساعت‌ها در سمت راست صفحه ساعت قرار دارند.

افراد راست دست نیز بیشتر از دست راست خود استفاده می کنند، بنابراین قرار دادن ساعت روی مچ دست راست می تواند ناراحت کننده باشد. و علاوه بر این، احتمال آسیب بیشتر است.

ساعت

آیا این بدان معناست که شما نباید ساعت خود را در دست راست ببندید؟ واضح است که اینطور نیست. افراد چپ دست می توانند ساعت را روی مچ دست راست قرار دهند.
از آنجایی که حدود 90 درصد از جمعیت جهان را راست دستان تشکیل می دهند، ساعت ها معمولاً روی مچ دست چپ استفاده می شوند. اما مهمتر از همه، انتخاب به ترجیحات شخصی بستگی دارد.

درباره نحوه نگهداری و تعمیر ساعت خود بیشتر بخوانید.

آیا از ارزش افزوده یک ساعت کلاسیک متقاعد شده اید؟ کل مجموعه ساعت های BAUNAT را در اینجا کاوش کنید یا برای مشاوره متناسب با نیازهای شخصی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید .

ساعت Eros توسط Vincero یک همراه ایده آل برای روز به روز است. اندازه خوبی دارد، صفحه‌ای ساده و کم‌حجم، کریستال معدنی مقاوم در برابر خش و ساختاری مقاوم در برابر باران دارد. به علاوه، بند مشبک فولادی ضد زنگ بادوام و سبک وزن است.

Eros را با یک پیراهن خنک، دامن میدی و کفش پاشنه بلند بپوشید. از طرف دیگر، آن را با یک شلوار جین گشاد و یک تی شرت ست کنید. این بی نهایت قابل تنظیم و بی دردسر شیک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.