دستگاه تصفیه آب تایوانی کریستال به ارزش یک میلیارد تومن در نمایشگاه بین الملی

در سیستم دستگاه تصفیه آب تایوانی کریستال، تصفیه آب تابعی از ظرفیت سیستم برای جذب یا تبدیل ترکیبات از طریق تماس آنها با ذرات خاک و مواد آلی و تابع فرآیندهای بیولوژیکی است.

جنگل‌های ساحلی می‌توانند با تماس با بستر برگ و مناطقی که سرعت رواناب سطحی کاهش می‌یابد و آب می‌تواند به داخل زمین نفوذ کند، رسوبات را رهگیری و جذب کند (یعنی از ستون آب خارج شود) .

از آنجایی که نسبت بالایی از فسفر به رسوب محدود می شود، این فرآیند همچنین بارگذاری فسفر را تا 50 درصد در آب های سطحی کاهش می دهد. در این مثال، جنگل به عنوان یک فیلتر برای به دام انداختن ذرات عمل می کند.

مهم است که اذعان کنیم که P هنوز ممکن است انباشته شود، بنابراین P دوباره در چشم انداز توزیع می شود و اثرات اکوسیستم آن را کاهش می دهد.

دستگاه

تالاب های ساخته شده برخی از فیلتراسیون سیستم های طبیعی را تقلید می کنند. اگر به درستی طراحی و ساخته شوند، می توانند به طور چشمگیری کیفیت آب را بهبود بخشند. با این حال، آنها جایگزین تالاب های طبیعی نمی شوند و به ندرت خدمات تالاب دیگری مانند کنترل سیل و زیستگاه را ارائه می دهند.

غشاهایی که معمولاً برای فرآیندهای تصفیه آب به کار می‌روند ، بر اساس ابعاد اندازه حفره‌هایشان که در شکل 1 نشان داده شده است، طبقه‌بندی می‌شوند.

اگرچه این غشاها لایه نازک متراکمی ندارند، اما معمولاً ساختارهای نامتقارن با ابعاد منفذ کوچک‌تر را در لایه سطح جداسازی نشان می‌دهند. این غشاها را می‌توان با همان فرآیند جداسازی فاز ناشی از حلال که در بالا برای غشاهای جداسازی گاز مورد بحث قرار گرفت، تولید کرد ، با این تفاوت که محلول دوپ پلیمری مستقیماً در حمام انعقادی یا نزدیک‌تر به آن اکسترود می‌شود.

ابعاد اندازه منافذ را می توان با طول شکاف هوا (در صورت وجود)، محلول پلیمری کنترل کردغلظت، افزودن پلیمرهای محلول در آب (مانند پلی (اتیلن گلیکول) یا پلی ( N- متیل پیرولیدون)، یا حتی افزودن نمک های محلول در حلال (مانند LiCl).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.