دختری با استفاده از لامپ هدلایت سه طرفه عروسی اش را نورانی کرد

با لامپ هدلایت سه طرفه، به احتمال زیاد شما بدون نقص جدی، یعنی بازرسی نامطلوب، از ITV عبور نکنید. بنابراین، لامپ‌هایی که با لامپ‌های LED تأیید شده در اروپا «غیرقانونی» بودند، اما بدون تأیید ECE R37، به گردش نامنظم ادامه خواهند داد.

دیگر اینکه بازرسان آی تی وی سخت گیری می کنند و در اثر آخرین تغییر قانونی علامت گذاری لامپ ها را بررسی می کنند و یا چشم خود را می بندند.

اگر چشم خود را نبندند، اصلاح بزرگی محسوب می‌شود و تنها دو راه وجود دارد، یا لامپ‌های هالوژنی یا بزرگراهی را قرار دهید، یا تغییر لامپ‌های LED را قانونی کنید. دومی در واقع ارزشش را ندارد، زیرا فقط باید منتظر ظاهر شدن لامپ های LED تایید شده R37 باشید.

و موتور سیکلت چطور؟ در حال حاضر نمی توان به جای هالوژن چراغ های LED را برای عملکردهای عبور و مرور و بزرگراه قرار داد، آنها خودروهای رده L هستند و تغییر اخیر تأثیری بر آنها ندارد. بله، آنها را می توان برای بقیه عملکردها، مانند چراغ های راهنما، استفاده کرد، اما فقط با لامپ هایی که دارای تاییدیه اروپایی مربوطه هستند.

لامپ

چراغ های ترمز با لامپ هدلایت سه طرفه سریعتر روشن می شوند. قبل از هر چیز باید تاکید کرد که در حال حاضر نصب ال ای دی خودرو قابل فروش در فروشگاه های لوازم یدکی کاملا قانونی نیست.

بیایید ببینیم، این نیست که محصول غیرقانونی یا بد است، بلکه استفاده از آن تایید قانون ندارد، مگر اینکه سیستم دیود نور از کارخانه باشد (چیزی شبیه آنچه که در کیت های زنون پیدا می کنیم).

همانطور که در بیشتر موارد اتفاق می افتد، در بسیاری از ITV ها آنها به معنای واقعی کلمه “گذر می کنند” (یا حتی متوجه آن نمی شوند) و افسران مرجع به سادگی “در حد آن نیستند”. این امر کمی فرصت را برای استفاده افراد از این نوع محصول ایجاد می کند که با در نظر گرفتن موارد زیر بد نیست.

قبل از نصب هر نوع لامپ ال ای دی باید بدانید که چراغ های جلویی که در هر وسیله نقلیه می توانید پیدا کنید برای کار با لامپ ها و لامپ هدلایت سه طرفه تایید شده است و اگر آنها را عوض کنید در دریایی از نامشروع می شوید.

اگر تصمیم دارید این کار را انجام دهید و می خواهید به طور قانونی در جاده ها رانندگی کنید، چندین گزینه دارید. از یک طرف ما می توانیم چراغ های جلو را تایید کنیم (چیزی که هزینه بالایی دارد) و برای آنچه باید مطمئن شوید که خود چراغ جلو حرف “E” را به صورت بیضی روی گنبد چراغ جلو حک شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.