تاب ریلکسی عربی که موجب افزایش هورمون اندروفین می شود

حرکت و هیجانی که کودکان هنگام تاب ریلکسی عربی احساس می کنند باعث لذت بسیار می شود. اما فراتر از آن، مهم است که از مزایای بازی روی تاب استفاده کنید ، زیرا آنها کمک زیادی به رشد بچه‌ها می‌کنند.

هنگامی که کودک با تاب بازی می کند ، احساسات مختلفی مانند آزادی، سرعت و شادی را تجربه می کند. اما باید بر مزایای آن تاکید کرد تا بتوانید در اسرع وقت از آنها بهره ببرید.

تاب حس کنترل بدن را می دهد و حرکات دقیق تر می شوند. بنابراین کودک کاملاً آگاه می شود که قدرت بازوها و پاهای او همه کار را انجام می دهد و لذت را تضمین می کند. با این حال، برخی از کودکان از تاب خوردن می ترسند، اما وقتی متوجه می شوند که چقدر می تواند سرگرم کننده باشد، موفق می شوند بر محدودیت ها و ترس ها غلبه کنند و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند.

تاب
یک بازی در فضای باز و محاصره شدن توسط کودکان بیشتر به آنها کمک می کند تا اجتماعی تر و ارتباط برقرار کنند. با قرار گرفتن در نوسانات، یاد می گیرید که به اشتراک بگذارید و سلیقه دیگران را در نظر بگیرید. علاوه بر این، بچه ها شروع به سوار شدن بر تاب می کنند و فانتزی های مختلفی به وجود می آید که می تواند کار گروهی را ایجاد کند.

به همین ترتیب، این بازی‌ها از رقابت برای دیدن اینکه چه کسی می‌تواند آن را بالاتر یا سریع‌تر انجام دهد، عبور از رله‌ها و حتی پرش از مسافت‌های کوتاه برای دیدن اینکه چه کسی می‌تواند دورتر را انجام دهد، متفاوت است.

تغییرات سرعت و موقعیت که باعث ایجاد سازگاری در سیستم تعادل می شود، نیرویی را که کودک با آن زنجیر یا طناب را نگه می دارد، منعکس می کند. علاوه بر این که موفق به تثبیت با بدن می شود. ایجاد تعادل روی تاب به کودکان اجازه می دهد تا فعالیت های دیگری را که نیاز به تعادل دارند مانند دوچرخه سواری انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.