بیل مکانیکی کوماتسو 800 که مهریه دختر 13 ساله بود

کاترپیلار، یکی از پیشروان جهان در ایجاد تجهیزات ویژه پیشرفته، طیف گسترده ای از بیل مکانیکی را تولید می کند. برند Cat® متعلق به این شرکت آمریکایی، ماشین‌های تخصصی را با طیف وسیعی از پارامترهای عملیاتی به بازار می‌آورد.

می توانید بیل مکانیکی کوماتسو 800 خزنده یا چرخدار را انتخاب کنید. مدل ها در کنترل، قدرت، عملکرد، سرعت حرکت و سایر ویژگی ها متفاوت هستند.

تمامی افرادی که علاقه مند به فروش و یا اجاره تجهیزات هستند، به راحتی می توانند برای هر کار و بودجه ای خودرو تحویل بگیرند. در اینجا می توانید با مدل ها و مشخصات فنی بیل مکانیکی آشنا شوید.

بیل

بیل مکانیکی خزنده این مدل دارای قدرت مفید 68 کیلو وات و وزن 13.7 تن است که با کنترل بهبود یافته، تطبیق پذیری بالا، کابین ارتقا یافته راحت و کارکرد آسان متمایز می شوند. این مجموعه از ویژگی ها به بیل مکانیکی 313D2L اجازه می دهد تا در کلاس خود پیشتاز شود.

این ماشین ها مجهز به موتورهای قدرتمند Cat C4.4 هستند که با توجه به گاورنر مکانیکی، هزینه سوخت را تا 14 درصد نسبت به مدل های مشابه کاهش می دهند.

در عین حال، تلاش های حفاری و بلند کردن در همان سطح بالا باقی می ماند. موتور حتی در هنگام سوخت گیری با سوخت بی کیفیت، به دلیل فشار کم در سیستم تامین سوخت، به طور پایدار کار می کند.

طیف گسترده ای از پیوست ها در دسترس کاربران است که به شما امکان می دهد بیل مکانیکی را برای انجام کارهای مختلف تطبیق دهید.

بیل کاترپیلار این مدل در قدرت افزایش یافته تا 84 کیلو وات متفاوت است. وزن عملیاتی نیز افزایش یافته است (17.8 تن). این مدل همچنین از نظر هندلینگ بهبود یافته و سطح بالایی از راحتی با مدل های قبلی خود متفاوت است، که آن را به ابزاری همه کاره و کاربردی برای انجام کارهای مختلف تولید، جاده و ساخت و ساز تبدیل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.