بررسی تعاریف سازمانهای تولید مثل چرم سمی کلیه

کارگران چرم دباغی در معرض خطر عوارض جانبی شدید سلامتی ناشی از قرار گرفتن در معرض مواد سمی هستند که شناخته شده است که منجر به آسیب کلیه یا کبد و سرطان طولانی مدت و مشکلات تولید مثل می شود.

سازمان‌هایی ایجاد شده‌اند که صنعت تولید چرم گاوی ضخیم را اندازه‌گیری و تنظیم می‌کنند و برخی نیز به ترویج شیوه‌های پس از دباغی در تلاش برای کاهش قرار گرفتن در معرض تعداد سموم مورد استفاده در تولید چرم اختصاص دارند.

شاخص پایداری مواد هیگ ائتلاف پوشاک پایدار تأثیر را تا مرحله ساخت اندازه‌گیری می‌کند و به اکثر چرم‌ها سطح تأثیر ۱۵۹ (در مقایسه با ۴۴ برای پلی‌استر و ۹۸ برای پنبه) را به دلیل سهم بالای آن در گرمایش جهانی، مصرف آب و آلودگی می‌دهد.

برندها در تلاش هستند تا با ایجاد جایگزین های چرم گاوی مشهد به این موضوع رسیدگی کنند.

نیاز به بررسی تعاریف جایگزین های چرم وجود دارد.

در این زمینه، اصطلاحات زیادی تولید شده است و صنعت، و همچنین مصرف کنندگان، ممکن است با اصطلاحات مورد استفاده اشتباه گرفته شوند.

اصطلاح چرم مصنوعی، چرم، جایگزین های چرم خام گاومیش و غیره به جای یکدیگر استفاده شده است.

آیا آنها یکسان هستند؟ چگونه می توان تفاوت بین جایگزین های چرمی را هنگامی که نام های قابل تعویض به آنها داده می شود توصیف کرد؟

بیشتر چرم به عنوان ماده ای است که از پوست حیوانات ساخته شده است.

چرم همچنین به این صورت تعریف می‌شود: « پوست حیوانی که از مو تمیز می‌شود، برای حفظ آن عمل‌آوری می‌شود (یا «دباغی‌شده») و سپس با رنگ، برجسته‌سازی یا احساس خاصی تکمیل می‌شود.»

پیش بینی می شود که بازار جهانی چرم طرح دار مصنوعی که در حال حاضر 25 میلیارد دلار ارزش دارد، تا سال 2025 به 45 میلیارد دلار برسد.

  • منابع:
    1. Knowledge of Leather Alternatives: An Exploratory Study: Implications for Education
  • تبلیغات: 
    1. مردی که با خوردن نبات می تواند ذهن افراد را بخواند!
    2. 10 قانونی که برای ثروتمند شدن نیاز است
    3. ماجرای دستگیری شبانه بازیگر سینما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.