با استفاده از بالش طبی ضد آرتروز با گردن درد خداحافظی کنید

در این بخش ابتدا نمونه اولیه بالش طبی ضد آرتروز ارائه شده، سپس نمونه روزانه ارائه و تفسیر شده و در پایان الگوهای خواب و گزارشات تشریح شده است.
نمونه اولیه بالش آزمایشی یک بالش لاتکس با مزایای راحتی، پشتیبانی و نگهداری آسان است. چیپ اصلی BLE CSR1001 است که یک دستگاه هوشمند بلوتوث از CSR است، زیرا در وسط بالش پنهان شده و به 3 سنسور و یک باتری سلولی متصل است.

سنسورها روی سطح بالش ثابت می شوند و سطح آنها با چسب سفید ضد آب پوشانده می شود تا از تأثیر عرق بر عملکرد آنها جلوگیری شود. وسط آن SHT20 است که یک سنسور رطوبت و دما از Sensirion است.

سطح آن با چسب ضد آب سفید پوشیده شده است، به جز پنجره حسگر سنسور رطوبت، از این رو یک نقطه سیاه کوچک از شکل قابل مشاهده است. داخل دایره قرمز سمت چپ یک قاب باتری برای باتری سلولی CR2032 قرار دارد. کاربران باید با حسگرهای از پیش تعیین شده به پهلو بخوابند.

بالش

برای حفظ دقت CBT، آزمایش‌های گسترده‌ای در طول مراحل توسعه انجام شد. سناریوی تجربی 2 مجموعه کیت حسگر را اعمال می کند که ترکیبی از یک CSR1001 متصل به 3 حسگر و یک باتری سلولی است. یک کیت در داخل بالش نصب شده است در حالی که دیگری برای اندازه گیری دمای واقعی بدن با ثابت کردن یکی از سنسورهای دما در زیر بغل تستر استفاده می شود.

هنگام آزمایش، سر تستر روی بالش با سنسور دمای ثابت زیر بغل به طور همزمان قرار دارد. سپس او به مدت 15 دقیقه به طور پیوسته روی یک وضعیت می خوابد، سپس به موقعیت دیگری روی بالش می رود.

T3 برای تشخیص دمای بدن به کار می رود، زیرا به محض اینکه زیر بغل قرار می گیرد، مقدار آن به نزدیک به 36 درجه سانتی گراد می رسد، اما به 10 تا 20 دقیقه دیگر نیاز دارد تا به دمای واقعی بدن نزدیک شود. در آزمایش‌های ما، حداکثر مقدار دما به عنوان مرجعی برای الگوریتم بالش استفاده می‌شود.

به این ترتیب دمای بدن مرجع به طور همزمان با همان نوع دستگاه و در شرایط محیطی یکسان اندازه گیری می شود. با این حال، خاطرنشان می شود که اندازه گیری ها در قسمت های مختلف بدن انجام می شود که در نتیجه گیری بیشتر در مورد آن صحبت خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.