ارائه برترین رنگهای چرم مصنوعی گوسفندی در زمستان امسال

چرم گاو را می توان تقریباً برای هر محصول چرمی به خصوص کیف و چکمه استفاده کرد و معمولاً به رنگ طبیعی خود است.

با این حال، می توان آن را در انواع رنگ های مد روز نیز رنگ کرد، چرم گاو نیز به عنوان رویه و زیره کفش، اثاثه یا لوازم داخلی اتومبیل و مبلمان، کمربند، بند و زین بسیار رایج است.

در پوشاک، عمدتا برای لباس های بیرونی، به ویژه ژاکت ها استفاده می شود، این ماده بسیار محبوب برای لباس‌های غیررسمی و آماده آخر هفته است، در واقع می توان گفت که قیمت چرم طبیعی بسیار مناسب است.

چرم گاو جامد و محکم است و بنابراین بسیار متنوع است، پوست ها همچنین به اندازه ای بزرگ هستند که برای مناطق وسیع مورد استفاده قرار گیرند، سطح پوست چرم گوسفندی به طور متوسط ​​حدود پنج متر مربع است.

نگهداری از چرم گاو نسبتا آسان است، به دلیل مقاومت در برابر آلودگی و آب شناخته شده است، چرم گاو هم در مد و هم در مبلمان بسیار محبوب است، زیرا مقرون به صرفه ترین است، هزینه نسبتاً پایین چرم گاو عمدتاً به دلیل در دسترس بودن آن است.

یکی دیگر از دلایل قابل توجه محبوبیت چرم گاوی این است که یکی از سنگین ترین چرم ها است و آن را بسیار بادوام و ماندگار می کند و اگرچه چرم گاو سخت پوشیده است، اما چرم گاو به راحتی “در می رود”، به عبارت دیگر، در کمترین زمان راحت خواهد بود.

قیمت محصولات نوین چرم بسیار مناسب بوده و خریداران در همه اقشار توانایی خرید این محصول را دارند.

چرم گاو می تواند کشیده شود و به مرور زمان علائم کشش را نشان می دهد، با این حال، این برای هر نوع چرمی معمول است، اما به خصوص برای چرم در رنگ های روشن تر ناخوشایند است.

از آنجایی که چرم سنگین و محکمی است، این نوع معمولاً در هوای گرم تر «گرم و عرق‌ریز» می‌شود و بنابراین اگر دماهای شدید نگران کننده باشد، ممکن است انواع چرم سبک‌تر در نظر گرفته شود.

در نهایت، یکی دیگر از معایب چرم مصنوعی این است که تمایل به ارائه در رنگ های محدود دارد، در حالی که ممکن است رنگ شود، این معمولاً با درجه های پایین تر چرم انجام می شود.

 • منابع:
  1. ?WHAT IS BOVINE LEATHER
 • تبلیغات: 
  1. پارچه ایی که به پای یک فرد در زیر آب گیر کرد
  2. راز کارآفرینی که بعد از سه سال شکست موفق شد
  3. روشن شدن آژیر آمبولانس به خاطر کنسرو!
  4. طلاق زوج جوان بخاطر مفقود شدن طوطی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.